logo

Servis lyží

Nabízíme Vám různé typy servisu Vašich lyží a to:
Úplný servis, broušení hran, údržbu skluznice, opravy poškození a závodní přípravu lyží

Úplný servis lyží

úplný servis se skládá z nabroušení hran, očištění skluznice od nečistot a mastnoty, opravou poškrábaných míst (kromě velkých oprav), zapuštěním parafínu do skluznice a z leštění

cena je stanovena na 250 Kč za lyže a 350 Kč za snowboard

Broušení hran lyží

broušení spočívá ve zbroušení záseků a k přiostření již otupělých částí, a to vždy pod správným úhlem, který zaručuje ideální poměr mezi výdrží ostrosti a kvalitou zaříznutí lyže do sněhu

cena je stanovena na 100 Kč za lyže a 70 Kč za snowboard

Údržba skluznice

údržba skluznice zahrnuje zarovnání skluznice s hranami, následované očištěním a odmaštěním. V tu chvíli je skluznice připraveno pro napuštění parafínu (pomocí lyžařské žehličky). Po napuštění dochází k odstranění přebytečného vosku a k jeho vyleštění.

cena je stanovena na 80 Kč za lyže a 150 za snowboard

Oprava skluznice

Za opravu skluznice se považuje rýha, která se nevyrovná zatavením parafínu do skluznice a u níž je potřeba využít speciálního skluznicového materiálu (Kofix nebo speciální plast) za vysokých teplot. před samotnou opravou je nutné místo poškození připravit na správný tvar, očistit a odmastit. Poté se místo zataví materiálem. Po zatvrdnutí dojde k zarovnání se skluznicí a přípravě pro napuštění skluznice parafínem, které je nezbytné.

cena je stanovena na 120 Kč za lyže a 180 Kč za snowboard

Závodní příprava lyží

zahrnuje podobný postup, jako při úplném servisu s rozdílem při broušení a údržbě skluznice. Broušení je prováděno odstraněním nerovností, naostřením a poté doostřením pomocí diamantového brousku. Skluznice je opravena od jakýchkoli rýh a dokonale zbavena jak nečistot a mastnoty, ale i vosku. Poté je napuštěna za vysoké teploty různými typy parafínu pro nejběžnější provozní teploty s rozdílem v částech zatížení skluznice.

cena je stanovena na 450 Kč

Rychlá poptávka
Jméno
email
dotaz